
ПРРО Сashälot
Швидка реєстрація, миттєва фіскалізація! Програмний реєстратор розрахункових операцій Cashälot не потребує витрат на обслуговування, має простий та зрозумілий інтерфейс, та набір корисних функцій для зручної роботи касира.
Функціональні можливості
Cashalot від розробника M.E.Doc – Ваш найзручніший програмний РРО
Усього один клік і ви отримуєте сучасне рішення на свій ПК, назавжди забувши про традиційні касові апарати та всі проблеми, пов’язані з їх використанням.
Все про РРО: Програмний VS Класичний
Всі переваги програмного РРО порівняно з класичним, законодавчі зміни, особливості роботи з програмним РРО та огляд ПРРО, що вже є на українському ринку.
Програмний РРО Cashalot: Відкриття каси, внесення номенклатури, створення чеків і видача покупцеві
Все, що потрібно для роботи з Cashalot: комп’ютер, кваліфікований електронний підпис та інтернет! Жодних поїздок до ДПС з реєстрацією касового апарату у кілька етапів. Всього один клік і ваша Каса підключена до податкової.
Інтеграція програмного РРО в облікову систему BAS
Як зручно почати користуватися ПРРО без встановлення додаткових програм? Звичайно ж, завдяки інтеграції: ВАЅ, АРІ і серверу АРІ. Як саме-розповіли наші експерти ЕДО talks.
Як працює програмний РРО Cashälot?

Мобільний додаток Cashalot


З 1 серпня 2020 року в Україні поряд з традиційними РРО запроваджується застосування програмних РРО, зокрема для ФОП. Використовувати РРО, традиційний чи програмний, зобов’язуються всі суб’єкти господарювання, які торгують, підакцизними товарами. Вони повинні у кожному чеку РРО чи програмного РРО перед назвою товару зазначати відповідний код товарної підкатегорії.
З 1 квітня 2021 року застосування РРО є обов’язковим для всіх платників єдиного податку 2, 3 та 4 груп (фізичних осіб підприємців), незалежно від обраного виду діяльності.
Зареєструвати програмний РРО повинен платник податків в електронному вигляді через Єдине вікно подання звітності. Необхідно подати форму 1-ПРРО з інформацією про користувача відповідного програмного РРО. У відповідь зазначеному програмному РРО буде присвоєно фіскальний номер та включено до відповідної бази даних. Під час реєстрації на кожен ПРРО буде надано набір фіскальних номерів, які потім будуть присвоюватися кожному чеку у онлайн-режимі по факту їх видання.
Якщо ви вирішили перейти на програмний РРО та відмовитися від застосування традиційного РРО, строк служби якого ще не закінчився, ви повинні скасувати реєстрацію такого РРО у порядку, що встановлений Мінфіном. Необхідно також подати до контролюючих органів всі звітні документи, що передбачені Законом про РРО.
Відповідно до українського законодавства, якщо підприємець працює одночасно із програмним та традиційним РРО, обмеження не застосовуються.
Цікаво тим, хто:
А також...
Фізичним особам
Ціна однієї каси
Юридичним особам
Ціна однієї каси