Електронний підпис АЦСК "УКРАЇНА"

Оформлення електронної документації вимагає підтвердження її достовірності. Для цього був створений інструмент підтвердження юридичної сили документа – електронний підпис (ЕП). Так як ЕП є аналогом власноручного підпису, його можна застосовувати як для юридичних, так само і для фізичних осіб.

Як придбати електронний підпис?

Отримати нові сертифікати

Попередньо зібравши пакет документів згідно вимог

Подовжити діючі сертифікати

За допомогою програми M.E.Doc або СОТА

Цей спосіб Вам підійде якщо:

 

 • у Вас немає діючого електронного підпису.
 • у Вас відбулися зміни в реєстраційних даних.

 

В даному випадку Вам необхідно:

 

 • Сформувати і оплатити рахунок-фактуру за послуги видачі КЕП згідно прайсу.
 • Зібрати необхідні документи в залежності від Вашого статусу.
 • Сформувати в програмі «M.E.Doc» або в веб-сервісі СОТА Картку приєднання до договору про надання послуг електронного підпису і Заявки на формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа підписувача ЕП. Звертаємо Вашу увагу, що на даному етапі Ви генеруєте свої особисті ключі.
  При необхідності, дану послугу можна буде замовити безпосередньо в нашому офісі.
 • Подати адміністратору реєстрації ТОВ “ЦСК” Україна “повний комплект документів.

Якщо у Вас не сталося змін в даних, внесених в сертифікати, то оновити їх можна автоматично, не збираючи пакет документів і не відвідуючи офіс!

 

Зробити це можна в програмі M.E.Doc або в веб-сервісі СОТА:

 

 • Сформувати і оплатити рахунок-фактуру за послуги видачі КЕП.
 • Сформувати Заявки на формування кваліфікованого сертифіката підписанта ЕП.
 • Підписати Картку приєднання до договору про надання послуг КЕП і заявки на формування кваліфікованого сертифіката своїми діючими ключами, і відправити в АЦСК «Україна».

Функція автоподовження сертифікатів також доступна клієнтам інших АЦСК (наприклад АЦСК ІСД УКРІНФОРМ України)

Комплекти документів

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів, щоб уникнути помилок та необхідності повторного відвідування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг через неправильно оформлений комплект документів!

 

Якщо Ваше підприємство прийняло рішення працювати без печатки, тоді документи завіряються тільки підписом керівника (уповноваженої особи). Якщо Ви використовуєте у своїй діяльності печатку, всі документи повинні бути засвідчені підписом керівника (уповноваженої особи) та печаткою.

 

Особи, які оформлюють сертифікати ЕП для юридичної особи, обов’язково повинна мати при собі:

 

Паспорт громадянина України (тільки оригінал) або інший документ, що його замінює:

  • закордонний паспорт,
  • тимчасове посвідчення громадянина України,
  • посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасова або безстрокова),
  • національний паспорт іноземця з перекладом на українську мову, засвідчений нотаріусом чи бюро перекладів,
  • посвідчення біженця;

 

Оригінал (або нотаріально завірену копію) Статуту юридичної особи або Положення (юридичні особи, що зареєструвалися/внесли зміни до установчих документів, після 01.01.2016 року не мають установчих документів в паперовому вигляді, тому мають надати лист “Опис” з кодом дозволу перевірки установчих документів на веб сайті Міністерства Юстиції України);

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

 

ВАЖЛИВО! Копії нижче наведених документів завіряються підписом керівника та печаткою організації на кожній сторінці. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

 

Документи, необхідні для отримання сертифікатів (залишаються в центрі сертифікації):

 

Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію:

  • або копія свідоцтва про державну реєстрацію;
  • або копія виписки з ЄДР;
  • або копія витягу з ЄДР.

 

Копії документів про призначення на посаду кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника):

  • або копія наказу про призначення;
  • або копія протоколу засідання Загальних Зборів.

 

Зверніть увагу! Копії паспортів та ідентифікаційних кодів завіряє тільки їх власник. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті (Дивитись приклади завірення документів)

 

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника) або інший документ, що його замінює;

 

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника);

 

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника), які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на змінному носії), і в паперовому вигляді. Керівник підписує заявку на свій підпис та заявку на печатку, головний бухгалтер підписує заявку на свій підпис і т.д.;

 

Довіреність – у випадку, коли співробітник юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від іменні юридичної особи.

 

Платіжне доручення;

Увага! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта.

Встановлення відокремленого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи здійснюється за його установчими документами: Положенням про нього – оригіналом або нотаріально завіреною копією. Встановлення представника відокремленого підрозділу юридичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншими документами, що його замінюють.

 

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Оригінал або нотаріально засвідчену копію установчого документа — Положення про відокремлений підрозділ;

 

Заповнений, підписаний керівником і скріплений печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді), – в одному примірнику;

 

Копію довідки з ЄДРПОУ (з Управління статистики) або копію витягу з ЄДР, або копію виписки з ЄДР, або відомості чи витяг з ЄДРПОУ засвідчену:

  • або підписом керівника і печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (копія засвідчується з обох сторін),
  • або нотаріусом,
  • або оригінал та звичайну копію (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна» ).

 

Копії документів про призначення на посаду кожного з підписувачів (наприклад: для керівника – доручення, видане виконавчим органом юридичної особи, для бухгалтера – наказ про призначення), засвідчені:

  • або підписом керівника і печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);
  • або нотаріусом.

 

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) або інших документів, що їх замінюють, кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі фото та читабельний текст), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.

 

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.

 

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП кожного з підписувачів, які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА в електронному (.РСК) і паперовому вигляді (заповнені, перевірені, підписані відповідними підписувачами:

  • заявку на печатку підписує керівник відокремленого підрозділу і скріплює печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих в ТОВ «ЦСК «Україна» документах);
  • заявку на сертифікат шифрування підписує керівник;
  • заявку на підпис керівника підписує керівник;
  • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер.

 

Довіреність – у випадку, якщо співробітник відокремленого підрозділу юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені відокремленого підрозділу.

 

Платіжне доручення;

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Будь ласка, уважно ознайомтесь з переліком необхідних документів, щоб уникнути помилок та необхідності повторного відвідування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг через неправильно оформлений комплект документів!

 

Особа, яка оформляє сертифікати ЕП для ФОП, обов’язково повинна мати при собі:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює:

  • Закордонний паспорт,
  • тимчасове посвідчення громадянина України,
  • посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасова або безстрокова),
  • національний паспорт іноземця з перекладом на українську мову, засвідчений нотаріусом чи бюро перекладів
  • посвідчення біженця;

 

Оригінал або нотаріально засвідчену копію виписки чи витягу з ЄДР або свідоцтва про державну реєстрацію;

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

 

ВАЖЛИВО! Копії нижче наведених документів завіряються підписом ФОП та печаткою (якщо ФОП працює без печатки документи засвідчуються тільки підписом ФОП) на кожній сторінці. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

 

Документи, необхідні для отримання сертифікатів (залишаються в центрі сертифікації):

 

Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію:

  • або копія свідоцтва про державну реєстрацію,
  • або копія виписки з ЄДР,
  • або копія витягу з ЄДР;

 

Копію описа наданих документів, на якому зазначено код доступу до результатів надання адміністративних послуг (за наявності);

 

Зверніть увагу! Копії паспортів та ідентифікаційних кодів завіряє тільки їх власник. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

 

Копія паспорта громадянина України (1 – 6 сторінки) або інший документ, що його замінює;

 

Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

 

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП, які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто підписувачем);

 

Платіжне доручення.

 

ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото та читабельний текст).

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Встановлення фізичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншим документом, який його замінює.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Заповнений та підписаний фізичною особою Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки та сторінки з адресою останнього місця реєстрації) або іншого документа, що його замінює (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст), засвідчену:

  • або підписом фізичної особи – власника;
  • або нотаріусом.

 

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень) засвідчена:

  • або підписом фізичної особи – власника;
  • або нотаріусом.

 

Заявка на формування кваліфікованого сертифіката ЕП (в тому числі й на сертифікат шифрування), згенерована в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто фізичною особою);

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Встановлення приватного нотаріуса здійснюється за реєстраційним посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності та паспортом громадянина України або іншим документом, які його замінює.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Заповнений, підписаний ПН та скріплений печаткою Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Оригінал та копію реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності (нової форми) та копію додатку до нього або оригінал та копія реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності (старої форми) засвідчені:

  • або підписом ПН та його печаткою;
  • або іншим нотаріусом;
  • або його оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію Довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП або 34-ОПП) засвідчену:

  • або підписом ПН та його печаткою;
  • або іншим нотаріусом;
  • або оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки) або іншого документа, що його замінює (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст), засвідчена:

  • або підписом власником;
  • або іншим нотаріусом.

 

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень) засвідчена:

  • або підписом власника;
  • або іншим нотаріусом.

 

Заявка на формування кваліфікованого сертифіката ЕП (в тому числі й на сертифікат шифрування), згенерована в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто ПН);

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Встановлення адвоката здійснюється за оригіналом свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та паспортом громадянина України або іншими документом, які його замінює.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Заповнений, підписаний адвокатом та скріплений печаткою (якщо у адвоката э печатка) Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Оригінал та копію свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю засвідчену:

  • або підписом адвоката та його печаткою (або тільки підписом, якщо у адвоката немає печатки);
  • або нотаріусом;
  • або його оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію Довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП або 34-ОПП) засвідчену:

  • або підписом адвокатом та його печаткою (або тільки підписом, якщо у адвоката немає печатки);
  • або нотаріусом;
  • або оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки) або іншого документа, що його замінює (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст), засвідчена:

  • або підписом власником;
  • або нотаріусом.

 

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень) засвідчена:

  • або підписом власника;
  • або нотаріусом.

 

Заявка на формування кваліфікованого сертифіката ЕП (в тому числі й на сертифікат шифрування), згенерована в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто ПН);

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Встановлення Договору про спільну діяльність здійснюється за оригіналом або нотаріально засвідченою копією Договору про спільну діяльність. Встановлення представника Договору про спільну діяльність здійснюється за паспортом громадянина України або іншими документами, що його замінюють.

 

За сертифікатами ЕП для Договору про спільну діяльність (далі — ДСД) у ТОВ «ЦСК «Україна» звертається керівник сторони по Договору, що представляє ДСД перед третіми сторонами.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Оригінал Договору про спільну діяльність або його нотаріально засвідчену копію;

 

Заповнений, підписаний керівником та скріплений печаткою Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копію Довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП або 34-ОПП) засвідчену:

  • або підписом керівника та печаткою (копія засвідчується з обох сторін);
  • або нотаріусом;
  • або оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копії документів про призначення на посади кожного з підписувачів (довіреність або інший документ передбачений Договором про спільну діяльність) (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст), засвідчені:

  • або підписом керівника та печаткою;
  • або нотаріусом.

 

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) або інших документів, що їх заміняють, кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі фото та читабельний текст), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.

 

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.
  • лист про скорочене найменування;

 

Заявки на формування посилених сертифікатів ЕП кожного з підписувачів, які були сформовані в системі «M.E.Doc» в електронному (.РСК) і паперовому вигляді (заповнені, перевірені, підписані відповідними підписувачами:

  • заявку на печатку підписує керівник і скріплює печаткою (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих в ТОВ «ЦСК «Україна» документах);
  • заявку на сертифікат шифрування підписує керівник;
  • заявку на підпис керівника підписує керівник;
  • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер.

 

Довіреність – у разі, якщо співробітник буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені ДСД.

*Довіреність має бути підписана керівником і скріплена печаткою.

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

ВІдео дайджест

Автоматичне продовження сертифікатів АЦСК Україна

Автоматичне продовження дії сертифікатів АЦСК Україна у веб сервісі СОТА

Формування заявки на сертифікат у M.E.Doc

Автоподовження сертифікатів ЕП

Прайс

Фізичним особам

Юридичним особам

На 1 рік

Від
0
грн.
Від
0
грн.

На 2 роки

Від
0
грн.
Від
0
грн.

Додаткове програмне забезпечення

Конвертер ключів

Модуль-додаток конвертації ключів АЦСК «Україна»

Формат ключів, який підтримує портал «Є-Дата» http://e-data.gov.ua/, відрізняється від формату ключів АЦСК «Україна». Для того щоб мати можливість використовувати ключі та сертифікати, видані АЦСК «Україна», на порталі «Є-Дата», Вам необхідно виконати їх конвертацію.

Для конвертації необхідно завантажити «KeyConverter.exe», запустити програму конвертації «KeyConverter.exe».

 

У вікні програми конвертації вкажіть такі дані:

 

 1. У полі «Особистий ключ підпису» виберіть файл особистого ключа цифрового підпису (ім’я файлу для прикладу:  90000012_1234567888_DS150831195810.ZS2, де 90000012 – код ЄДРПОУ  Вашого підприємства; 1234567888 – ІПН співробітника, на якого створено ключ; далі – символи у назві файлу індивідуальні для кожного ключа; тип файлу має бути – ZS2).
 2. У полі «Особистий ключ шифрування (за наявністю)» виберіть файл особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
 3. У полі «Пароль ключа підпису» введіть пароль захисту особистого ключа цифрового підпису.
 4. У полі «Пароль ключа шифрування (за наявності)» введіть пароль захисту особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
 5. В поле «Ключовий файл, що буде збережений в форматі, сумісному з порталом «Є-Дата» буде автоматично виведено ім’я файлу особистого ключа «Key-6.dat».  Увага! Змінювати назву файлу «Key-6.dat» заборонено. Файл «Key-6.dat» буде створено в каталозі, в якому розміщено ключі АЦСК «Україна».

 

Після вводу даних натисніть кнопку “Конвертація ключа”. На екрані з’явиться інформаційне повідомлення з результатом виконання конвертації.

 

Зверніть увагу: якщо Ви вводите два ключі (цифровий підпис и шифрування) і паролі цих двох ключів відрізняються, то пароль захисту створеного ключа буде відповідати введеному паролю ключа підпису.

 

Після конвертації ключа (створення ключа «Key-6.dat») Ви можете пройти процедуру реєстрації Вашого підприємства на порталі «Є-Дата» http://e-data.gov.ua/, використавши саме цей ключ.

Бажаєте зробити замовлення або маєте питання?

 

Надішліть нам ваше повідомлення за допомогою контактної форми або напишіть оператору у живий чат, або зателефонуйте за одним з наших номерів

Напишіть нам
Напишіть нам
Питання, сумніви, проблеми? Ми тут, щоб допомогти вам!
Підключення...
На даний момент жоден з наших операторів недоступний. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.
Наші оператори зайняті. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше
:
:
:
Маєте запитання? Напишіть нам!
:
:
Сеанс чату завершено
Чи була ця розмова корисною? Проголосуйте за цей сеанс чату.
Добре Погано