Що таке FlyDoc?

 

Flydoc (ФлайДок) – це спеціальний модуль для 1С, завдяки якому стає можливим обмін електронними документами, створеними в звичній для бухгалтера обліковій системі, без установки додаткового програмного забезпечення.

За допомогою Flydoc обмінюйтеся електронними документами безпосередньо з облікової системи 1С

Можливості FlyDoc:

Перевіряйте та підписуйте

Обмін через платформу ПТАХ з усіма користувачами M.E.Doc, СОТА і Флайдок.

Відправляйте та приймайте

Обмін усіма первинними документами в форматах .xml, .pdf і вкладеними файлами.

Підтверджуйте або відхиляйте

Реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Переваги FlyDoc:

Простота і зручність

Ви можете використовувати звичну офісну програму для бухгалтерії, а модуль Флайдок дає можливість обмінюватися юридичними документами з будь-якою платформою, яка підтримує ПТАХ (більшість сучасних систем) у ваших контрагентів або контролюючих органів.

Юридична сила

Сервіс ПТАХ за допомогою FlyDoc може передавати документи безпосередньо з цифровим підписом (накладення в 1с), що гарантує валідність оформленого і підписаного документа на всіх етапах передачі даних.

Гнучкість

Модуль дозволяє передавати документи в форматі XML або PDF і прикріплювати вкладені файли, створювати акти і рахунки на підставі вже отриманих або відправлених документів.

Прозорість

Ви можете відстежувати і перевіряти стан всіх вхідних і вихідних документів, в один клік підтверджувати або відхиляти обрану кореспонденцію.

Як працює FlyDoc?

 

 

Перевага FlyDoc – це робота з надійним сервісом передачі документів, що відповідають усім нормам і стандартам України. З його допомогою ви зможете передати рахунки, акти, квитанції, податкові накладні в ЄРПН та інші документи по мережі. Модуль підключається до ПТАХ, обробляє і передає в зашифрованому вигляді виділені документи на сервер платформи. Вже звідти все необхідне переправляється адресату.

Для передачі документів не використовуються сторонні сервіси, вразливі електронні поштові скриньки. Вся інформація передається виключно в зашифрованому вигляді. При цьому всі ваші документи мають юридичну силу. Завдяки цифрового підпису та стандартам роботи ПТАХ, у вас не буде необхідності використовувати сторонні сервіси та ресурси, незахищені поштові скриньки.

Напишіть нам
Напишіть нам
Питання, сумніви, проблеми? Ми тут, щоб допомогти вам!
Підключення...
На даний момент жоден з наших операторів недоступний. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.
Наші оператори зайняті. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше
:
:
:
Маєте запитання? Напишіть нам!
:
:
Сеанс чату завершено
Чи була ця розмова корисною? Проголосуйте за цей сеанс чату.
Добре Погано