Модуль «Звітність»

Кожен суб’єкт господарювання зобов’язаний періодично формувати та подавати у державні контролюючі органи різноманітну фінансову та статистичну звітність.

Модуль Звітність призначений полегшити вирішення цього завдання та містить повну базу бланків регламентованої звітності. Всі бланки повністю відповідають форматам і специфікаціям, що затвердили та надали державні контролюючі органи. Завдяки постійному моніторингу законодавчої бази, документи своєчасно оновлюються відповідно до чинного законодавства.

Головні переваги

Актуальність

Модуль містить більше 3000 бланків для всіх видів звітності до контролюючих органів. Бланки регулярно оновлюються залежно від актуальних змін законодавства.

Надійність

Шифрування документів КЕП дозволяє бути впевненим в тому, що вони захищені від сторонніх осіб. А передача звітів через пряме з’єднання гарантує миттєву доставку Ваших звітів до контролюючих органів.

Контроль

Працюючи в модулі «Звітність» від «M.E.Doc», Ви можете завжди відстежити статус документа на будь-якому етапі. Це допомагає економити час як бухгалтеру, так і керівнику.

Індивідуальний підхід

У модулі «Звітність» існує зручна можливість індивідуального підбору бланків в залежності від формату і типу оподаткування компанії. Таке налаштування істотно заощаджує час і робить роботу легше і комфортніше.

Допомога при роботі з бланками

Модуль автоматично заповнить реквізити контролюючого органу, проконтролює правильність заповнення бланка і зробить автоматичний підрахунок.

Зручність

Модуль має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, тому всі інструменти для роботи зі звітністю завжди під рукою.

Локальний варіант

Приватним підприємцям

ФОП

0
грн. | рік

Юридичним особам

(Єдиний податок)

0
грн. | рік

Юридичним особам

(Платникам ПДВ)

0
грн. | рік

Мережевий варіант

Приватним підприємцям

ФОП

0
грн. | рік

Юридичним особам

(Єдиний податок)

0
грн. | рік

Юридичним особам

(Платникам ПДВ)

0
грн. | рік

Маєте запитання?

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для Вас спосіб, та отримайте детальну консультацію від експертів нашої крамниці