Модуль «Облік ПДВ»

Модуль Облік ПДВ створено для реєстрації податкових накладних та розрахунків коригувань (Додаток 2) а також обміну ними з контрагентами. У модулі дотримані всі стандарти, яких вимагає законодавство, завірення і доставка документів не вимагають зайвих витрат ресурсів.

Головні переваги

Зручність та швидкість

Понад 500 000 підприємців України вже користуються електронним документообігом в M.E.Doc, тому Ви відправляєте партнерам документи так, як зручніше для всіх – без затримок і зайвої суєти.

Заощадження коштів

Макулатура, кур’єри, бухгалтерська біганина, поїздки «для штампа» в минулому, якщо Ви працюєте в M.E.Doc “Облік ПДВ”. Це десятки тисяч гривень на рік. Тому так багато підприємців вже перейшли на функціонал даного модуля.

Зручний інтерфейс

Гнучкий фільтр дозволяє відображати / сортувати всі первинні документи за певним критерієм, контрагент, місяць, діапазон дат, тип документа, контрагент – це і багато іншого дозволить вам бачити тільки ті документи, які вам потрібні.

Інтеграція

У купі з придбаним модулем «Інтеграція», модуль «Облік ПДВ» надає фунціонал для експорту або імпорту ваших ПН/РК з вашої облікової системи до M.E.Doc натисканням однієї кнопки.

Актуальність кожного документа

Команда M.E.Doc регулярно відстежує всі зміни в податковому законодавстві і своєчасно випускає оновлення для своїх користувачів.

Надійні обмін і зберігання

Сучасні системи шифрування забезпечують захист ваших документів від зловмисників або просто третіх осіб. Модуль “Облік ПДВ” в M.E.Doc – Ваш електронний сейф і архів.

Клієнтам АЦСК «УКРАЇНА»

0
грн. | рік

Клієнтам інших АЦСК

0
грн. | рік

Маєте запитання?

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для Вас спосіб, та отримайте детальну консультацію від експертів нашої крамниці