Электронная подпись АЦСК "УКРАИНА"

Оформление электронной документации требует подтверждения ее достоверности. Для этого был создан инструмент подтверждения юридической силы документа — квалифицированная электронная подпись (КЭП). Так как КЭП является аналогом собственноручной подписи, её можно применять как юридическим, так и физическим лицам.

Как получить электронную подпись?

Получить новые сертификаты

Предварительно подготовив необходимый комплект документов

Продлить действующие сертификаты

С помощью программы M.E.Doc или СОТА

Этот способ Вам подойдет, если:

 

 • у Вас нет действующей квалифицированной электронной подписи.
 • у Вас произошли изменения в регистрационных данных.

 

В данном случае Вам необходимо:

 

 • Сформировать и оплатить счет-фактуру за услуги выдачи КЭП согласно прайса.
 • Собрать необходимые документы в зависимости от Вашего статуса.
 • Сформировать в программе «M.E.Doc» или в веб-сервисе СОТА Карточку присоединения к договору о предоставлении услуг электронной подписи и Заявки на формирование квалифицированного сертификата открытого ключа подписанта КЭП. Обращаем Ваше внимание, что на данном этапе Вы генерируете свои личные ключи.
  При необходимости, данную услугу можно будет заказать непосредственно в нашем офисе.
 • Подать администратору регистрации ООО «ЦСК» Украина «полный комплект документов.

Если у Вас не произошло изменений в данных, внесенных в сертификаты, то обновить их можно автоматически, не собирая пакет документов и не посещая офис АЦСК!

 

Сделать это можно в программе M.E.Doc или в веб-сервисе СОТА:

 

 • Сформировать и оплатить счет-фактуру за услуги выдачи КЭП.
 • Сформировать Заявки на формирование квалифицированного сертификата подписанта КЭП.
 • Подписать Карточку присоединения к договору о предоставлении услуг КЭП и заявки на формирование квалифицированного сертификата своими действующими ключами, и отправить в АЦСК «Украина».

Функция автопродления сертификатов также доступна клиентам других АЦСК (например АЦСК ИСД УКРИНФОРМ Украина)

Комплекты документов

ВНИМАНИЕ! От 07.11.2018 года электронную подпись (ЭП) можно получить ТОЛЬКО при личном присутствии подписанта в соответствии с пунктом 2 статьи 22 ЗУ №2155

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів, щоб уникнути помилок та необхідності повторного відвідування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг через неправильно оформлений комплект документів!

 

Якщо Ваше підприємство прийняло рішення працювати без печатки, тоді документи завіряються тільки підписом керівника (уповноваженої особи). Якщо Ви використовуєте у своїй діяльності печатку, всі документи повинні бути засвідчені підписом керівника (уповноваженої особи) та печаткою.

 

Особи, які оформлюють сертифікати ЕП для юридичної особи, обов’язково повинна мати при собі:

 

Паспорт громадянина України (тільки оригінал) або інший документ, що його замінює:

  • закордонний паспорт,
  • тимчасове посвідчення громадянина України,
  • посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасова або безстрокова),
  • національний паспорт іноземця з перекладом на українську мову, засвідчений нотаріусом чи бюро перекладів,
  • посвідчення біженця;

 

Оригінал (або нотаріально завірену копію) Статуту юридичної особи або Положення (юридичні особи, що зареєструвалися/внесли зміни до установчих документів, після 01.01.2016 року не мають установчих документів в паперовому вигляді, тому мають надати лист “Опис” з кодом дозволу перевірки установчих документів на веб сайті Міністерства Юстиції України);

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

 

ВАЖЛИВО! Копії нижче наведених документів завіряються підписом керівника та печаткою організації на кожній сторінці. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

 

Документи, необхідні для отримання сертифікатів (залишаються в центрі сертифікації):

 

Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію:

  • або копія свідоцтва про державну реєстрацію;
  • або копія виписки з ЄДР;
  • або копія витягу з ЄДР.

 

Копії документів про призначення на посаду кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника):

  • або копія наказу про призначення;
  • або копія протоколу засідання Загальних Зборів.

 

Зверніть увагу! Копії паспортів та ідентифікаційних кодів завіряє тільки їх власник. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті (Дивитись приклади завірення документів)

 

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника) або інший документ, що його замінює;

 

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника);

 

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника), які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на змінному носії), і в паперовому вигляді. Керівник підписує заявку на свій підпис та заявку на печатку, головний бухгалтер підписує заявку на свій підпис і т.д.;

 

Довіреність – у випадку, коли співробітник юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від іменні юридичної особи.

 

Платіжне доручення;

Увага! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта.

Встановлення відокремленого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи здійснюється за його установчими документами: Положенням про нього – оригіналом або нотаріально завіреною копією. Встановлення представника відокремленого підрозділу юридичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншими документами, що його замінюють.

 

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Оригінал або нотаріально засвідчену копію установчого документа — Положення про відокремлений підрозділ;

 

Заповнений, підписаний керівником і скріплений печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді), – в одному примірнику;

 

Копію довідки з ЄДРПОУ (з Управління статистики) або копію витягу з ЄДР, або копію виписки з ЄДР, або відомості чи витяг з ЄДРПОУ засвідчену:

  • або підписом керівника і печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (копія засвідчується з обох сторін),
  • або нотаріусом,
  • або оригінал та звичайну копію (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна» ).

 

Копії документів про призначення на посаду кожного з підписувачів (наприклад: для керівника – доручення, видане виконавчим органом юридичної особи, для бухгалтера – наказ про призначення), засвідчені:

  • або підписом керівника і печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);
  • або нотаріусом.

 

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) або інших документів, що їх замінюють, кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі фото та читабельний текст), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.

 

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.

 

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП кожного з підписувачів, які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА в електронному (.РСК) і паперовому вигляді (заповнені, перевірені, підписані відповідними підписувачами:

  • заявку на печатку підписує керівник відокремленого підрозділу і скріплює печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих в ТОВ «ЦСК «Україна» документах);
  • заявку на сертифікат шифрування підписує керівник;
  • заявку на підпис керівника підписує керівник;
  • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер.

 

Довіреність – у випадку, якщо співробітник відокремленого підрозділу юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені відокремленого підрозділу.

 

Платіжне доручення;

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Будь ласка, уважно ознайомтесь з переліком необхідних документів, щоб уникнути помилок та необхідності повторного відвідування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг через неправильно оформлений комплект документів!

 

Особа, яка оформляє сертифікати ЕП для ФОП, обов’язково повинна мати при собі:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює:

  • Закордонний паспорт,
  • тимчасове посвідчення громадянина України,
  • посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасова або безстрокова),
  • національний паспорт іноземця з перекладом на українську мову, засвідчений нотаріусом чи бюро перекладів
  • посвідчення біженця;

 

Оригінал або нотаріально засвідчену копію виписки чи витягу з ЄДР або свідоцтва про державну реєстрацію;

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

 

ВАЖЛИВО! Копії нижче наведених документів завіряються підписом ФОП та печаткою (якщо ФОП працює без печатки документи засвідчуються тільки підписом ФОП) на кожній сторінці. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

 

Документи, необхідні для отримання сертифікатів (залишаються в центрі сертифікації):

 

Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію:

  • або копія свідоцтва про державну реєстрацію,
  • або копія виписки з ЄДР,
  • або копія витягу з ЄДР;

 

Копію описа наданих документів, на якому зазначено код доступу до результатів надання адміністративних послуг (за наявності);

 

Зверніть увагу! Копії паспортів та ідентифікаційних кодів завіряє тільки їх власник. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

 

Копія паспорта громадянина України (1 – 6 сторінки) або інший документ, що його замінює;

 

Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

 

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП, які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто підписувачем);

 

Платіжне доручення.

 

ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото та читабельний текст).

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Встановлення фізичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншим документом, який його замінює.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Заповнений та підписаний фізичною особою Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки та сторінки з адресою останнього місця реєстрації) або іншого документа, що його замінює (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст), засвідчену:

  • або підписом фізичної особи – власника;
  • або нотаріусом.

 

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень) засвідчена:

  • або підписом фізичної особи – власника;
  • або нотаріусом.

 

Заявка на формування кваліфікованого сертифіката ЕП (в тому числі й на сертифікат шифрування), згенерована в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто фізичною особою);

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Встановлення приватного нотаріуса здійснюється за реєстраційним посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності та паспортом громадянина України або іншим документом, які його замінює.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Заповнений, підписаний ПН та скріплений печаткою Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Оригінал та копію реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності (нової форми) та копію додатку до нього або оригінал та копія реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності (старої форми) засвідчені:

  • або підписом ПН та його печаткою;
  • або іншим нотаріусом;
  • або його оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію Довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП або 34-ОПП) засвідчену:

  • або підписом ПН та його печаткою;
  • або іншим нотаріусом;
  • або оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки) або іншого документа, що його замінює (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст), засвідчена:

  • або підписом власником;
  • або іншим нотаріусом.

 

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень) засвідчена:

  • або підписом власника;
  • або іншим нотаріусом.

 

Заявка на формування кваліфікованого сертифіката ЕП (в тому числі й на сертифікат шифрування), згенерована в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто ПН);

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Встановлення адвоката здійснюється за оригіналом свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та паспортом громадянина України або іншими документом, які його замінює.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Заповнений, підписаний адвокатом та скріплений печаткою (якщо у адвоката э печатка) Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Оригінал та копію свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю засвідчену:

  • або підписом адвоката та його печаткою (або тільки підписом, якщо у адвоката немає печатки);
  • або нотаріусом;
  • або його оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію Довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП або 34-ОПП) засвідчену:

  • або підписом адвокатом та його печаткою (або тільки підписом, якщо у адвоката немає печатки);
  • або нотаріусом;
  • або оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки) або іншого документа, що його замінює (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст), засвідчена:

  • або підписом власником;
  • або нотаріусом.

 

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень) засвідчена:

  • або підписом власника;
  • або нотаріусом.

 

Заявка на формування кваліфікованого сертифіката ЕП (в тому числі й на сертифікат шифрування), згенерована в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на магнітному носії), і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана особисто ПН);

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

 

Встановлення Договору про спільну діяльність здійснюється за оригіналом або нотаріально засвідченою копією Договору про спільну діяльність. Встановлення представника Договору про спільну діяльність здійснюється за паспортом громадянина України або іншими документами, що його замінюють.

 

За сертифікатами ЕП для Договору про спільну діяльність (далі — ДСД) у ТОВ «ЦСК «Україна» звертається керівник сторони по Договору, що представляє ДСД перед третіми сторонами.

 

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

 

Паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

 

Оригінал Договору про спільну діяльність або його нотаріально засвідчену копію;

 

Заповнений, підписаний керівником та скріплений печаткою Договір про надання послуг ЕП – в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;

 

Копію Довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП або 34-ОПП) засвідчену:

  • або підписом керівника та печаткою (копія засвідчується з обох сторін);
  • або нотаріусом;
  • або оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

 

Копії документів про призначення на посади кожного з підписувачів (довіреність або інший документ передбачений Договором про спільну діяльність) (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст), засвідчені:

  • або підписом керівника та печаткою;
  • або нотаріусом.

 

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) або інших документів, що їх заміняють, кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі фото та читабельний текст), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.

 

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень), засвідчені:

  • або підписами їх власників;
  • або нотаріусом.
  • лист про скорочене найменування;

 

Заявки на формування посилених сертифікатів ЕП кожного з підписувачів, які були сформовані в системі «M.E.Doc» в електронному (.РСК) і паперовому вигляді (заповнені, перевірені, підписані відповідними підписувачами:

  • заявку на печатку підписує керівник і скріплює печаткою (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих в ТОВ «ЦСК «Україна» документах);
  • заявку на сертифікат шифрування підписує керівник;
  • заявку на підпис керівника підписує керівник;
  • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер.

 

Довіреність – у разі, якщо співробітник буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені ДСД.

*Довіреність має бути підписана керівником і скріплена печаткою.

 

Платіжне доручення.

 

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

Инструкции и видео

Автоматическое продление сертификатов АЦСК "Украина"

Автоматическое продление сертификатов АЦСК "Украина" в веб - сервисе "СОТА"

Формирование заявки на сертификат в M.E.Doc

Автопродления сертификатов ЭП

Стоимость и заказ

Физическим лицам

Юридическим лицам

На 1 рік

На 2 роки

Дополнительное программное обеспечение

Конвертер ключей

Модуль-приложение конвертации ключей АЦСК «Украина»

Формат ключей, который поддерживает портал «Е-Дата» http://e-data.gov.ua/, отличается от формата ключей АЦСК «Украина». Для того чтобы использовать ключи и сертификаты, выданные АЦСК «Украина», на портале «Е-Дата», Вам необходимо выполнить их конвертацию.

Для конвертации необходимо загрузить «KeyConverter.exe», запустить программу конвертации «KeyConverter.exe».

В окне программы конвертации укажите следующие данные:

 

В поле «Личный ключ подписи» выберите файл личного ключа цифровой подписи (имя файла для примера: 90000012_1234567888_DS150831195810.ZS2, где 90000012 – код ЕГРПОУ Вашего предприятия; 1234567888 – ИНН сотрудника, на которого создан ключ, далее – символы в названии файла индивидуальные для каждого ключа, тип файла должно быть – ZS2).
В поле «Личный ключ шифрования (при наличии)» выберите файл личного ключа шифрования (если у Вас есть сертификат шифрования).
В поле “Пароль ключа подписи» введите пароль защиты личного ключа цифровой подписи.
В поле “Пароль ключа шифрования (при наличии)» введите пароль защиты личного ключа шифрования (если у Вас есть сертификат шифрования).
В поле «Ключевой файл будет сохранен в формате, совместимом с порталом« Е-Дата »будет автоматически выведено имя файла личного ключа« Key-6.dat ». Внимание! Менять название файла «Key-6.dat» запрещено. Файл «Key-6.dat» будет создан в каталоге, в котором размещены ключи АЦСК «Украина».

После ввода данных нажмите кнопку “Конвертация ключа”. На экране появится информационное сообщение с результатом выполнения конвертации.

Обратите внимание: если Вы вводите два ключа (цифровой подписи и шифрования) и пароли этих двух ключей отличаются, то пароль защиты созданного ключа будет соответствовать введенному паролю ключа подписи.

После конвертации ключа (создание ключа «Key-6.dat») Вы можете пройти процедуру регистрации Вашего предприятия на портале «Е-Дата» http://e-data.gov.ua/, использовав именно этот ключ.

Остались вопросы? Узнайте больше по телефону:

+38 (099) 961-10-90

+38 (050) 472-11-77

Или напишите письмо на наш E-m@il

Напишіть нам
Напишіть нам
Питання, сумніви, проблеми? Ми тут, щоб допомогти вам!
Соединение...
На даний момент жоден з наших операторів недоступний. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.
Наші оператори зайняті. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше
:
:
:
Маєте запитання? Напишіть нам!
:
:
Сеанс чату завершено
Был ли этот разговор полезным? Пожалуйста, цените беседу.
Хорошо Плохо