Віддалена технічна підтримка

Team Viewer

Версія 15

TeamViewer – це першокласне програмне рішення для віддаленої підтримки, віддаленого доступу та взаємодії онлайн.

Any Desk

Версія 6.2.3

Просте у використанні додаток для віддаленого доступу і управління комп’ютерами під управлінням Windows, MacOS і Linux.

Supremo

Версія 4.3.2

Supremo (Супремо) – утиліта для дистанційного доступу до інших комп’ютерів, яка дозволяє через Інтернет обмінюватися з ними інформацією і управляти їх робочими столами. Для домашнього використання програма надається безкоштовно.

Aero Admin

Версія 4.7

AeroAdmin – це універсальна програма віддаленого доступу, яка дозволяє управляти комп’ютерами через Інтернет, включаючи неконтрольований доступ, паралельні сеанси, передачу файлів і можливість підключення до необмеженої кількості віддалених комп’ютерів.

Додаткові утиліти

ІІТ Користувач ЦСК-1. Бібліотека підпису (web-розширення)

Бібліотека підпису призначена для управління особистими ключами і сертифікатами, а також формування КЕП і шифрування даних. Веб-розширення призначене для взаємодії з криптографічною бібліотекою ІІТ Користувач ЦСК – 1″Web-бібліотека підпису користувача ЦСК”.

ІІТ Користувач ЦСК-1.3. Агент підпису

Користувач ЦСК призначений для реалізації механізмів управління особистими ключами та сертифікатами відкритих ключів користувачів ЦСК і формування КЕП та шифрування даних користувачів.

HTTP сервер універсальної бібліотеки криптографічних перетворень

Версія 2.6.0.5

Для використання електронного цифрового підпису у веб сервісі СОТА потрібно завантажити та встановити на ваш комп’ютер  надійний засіб електронного цифрового підпису – HTTP сервер універсальної бібліотеки криптографічних пететворень.

Модуль-додаток конвертації ключів АЦСК «Україна»

Перетворення ключа формату *.ZS2 в формат *.dat

Формат ключів, який підтримує портал «Є-Дата» http://e-data.gov.ua/, відрізняється від формату ключів АЦСК «Україна». Для того щоб мати можливість використовувати ключі та сертифікати, видані АЦСК «Україна», на порталі «Є-Дата», Вам необхідно виконати їх конвертацію.

У вікні програми конвертації вкажіть такі дані:

 

  1. У полі «Особистий ключ підпису» виберіть файл особистого ключа цифрового підпису (ім’я файлу для прикладу:  90000012_1234567888_DS150831195810.ZS2, де 90000012 – код ЄДРПОУ  Вашого підприємства; 1234567888 – ІПН співробітника, на якого створено ключ; далі – символи у назві файлу індивідуальні для кожного ключа; тип файлу має бути – ZS2).
  2. У полі «Особистий ключ шифрування (за наявністю)» виберіть файл особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
  3. У полі «Пароль ключа підпису» введіть пароль захисту особистого ключа цифрового підпису.
  4. У полі «Пароль ключа шифрування (за наявності)» введіть пароль захисту особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
  5. В поле «Ключовий файл, що буде збережений в форматі, сумісному з порталом «Є-Дата» буде автоматично виведено ім’я файлу особистого ключа «Key-6.dat».  Увага! Змінювати назву файлу «Key-6.dat» заборонено. Файл «Key-6.dat» буде створено в каталозі, в якому розміщено ключі АЦСК «Україна».

 

Після вводу даних натисніть кнопку “Конвертація ключа”. На екрані з’явиться інформаційне повідомлення з результатом виконання конвертації.

 

Зверніть увагу: якщо Ви вводите два ключі (цифровий підпис и шифрування) і паролі цих двох ключів відрізняються, то пароль захисту створеного ключа буде відповідати введеному паролю ключа підпису.

 

Після конвертації ключа (створення ключа «Key-6.dat») Ви можете пройти процедуру реєстрації Вашого підприємства на порталі «Є-Дата» http://e-data.gov.ua/, використавши саме цей ключ.